Home Over Contact
Nieuws Agenda Vlekkenplan Wijkplan Service
BrabantWonen Zayaz Gemeente BBS OBB Buurtkrant Copernikkel
Boschveld Beweegt| Den Bosch |Werkzaamheden viaduct vorderen gestaag

Werkzaamheden viaduct vorderen gestaag
27-Oct-2013

Leestijd 1 minuut

Viaductoct2013.JPG title =
Er wordt al geruime tijd gewerkt aan het viaduct.
Fotograaf: © Alfred Heeroma - Bron: Boschveld Beweegt


Al een maand is men bezig met het aanleggen van een fiets- en voetgangers viaduct over de Christiaan Huygensweg. Tot nu toe liep het fietspad bij Van Lanschot dood, maar wordt nu doorgetrokken. De pijler aan de kant van Boschveld is al klaar, men is alleen nog bezig met de afvoer. Ook aan de kant van Van Lanschot is men al redelijk ver gevorderd.

De verwachting is dat in de nacht vrijdag 1 november tussen 22.00 en 07.00 uur de dwarsliggers kunnen worden geplaatst. De weg zal dan worden afgesloten. Mocht het werk niet binnen die tijd kunnen worden afgerond, dan zal ook in de nacht van 15 november worden doorgewerkt.

Ook aan de kant van Boschveld is er al een sleuf gegraven waarlangs het fietspad/ fietsstraat komt te lopen. Het viaduct zal naar verwachting begin 2014 worden opgeleverd.


Auteur: Alfred Heeroma